Nowe połączenia airberlin

Autor tekstu: , Data publikacji:

Dla pasażerów airberlin, podróżowanie w 2013 roku będzie jeszcze bardziej urozmaicone i komfortowe. Linia lotnicza jest gotowa wystartować na nowych destynacjach, z nową Klasą Biznes i większą siecią połączeń na lato 2013.

Airberlin, wspólnie ze swoim strategicznym partnerem Etihad Airways oraz członkami sojuszu oneworld® oferuje połączenia na wszystkich kontynentach. Niemiecki przewoźnik zmodernizował swoją siatkę połączeń, dalej rozszerza swoje węzły lotnicze w Berlinie i Dusseldorfie oraz wzmacnia swoją pozycję na kluczowych rynkach.  USA to strategiczny rynek dla airberlin.  Oznacza to, że prawie każda cześć USA jest dostępna dla pasażerów.  Częstotliwość lotów do Los Angeles została zwiększana. Pozwala to pasażerom airberlin codziennie latać na zachodnie wybrzeże USA, korzystając  z połączenia z Dusseldorfu, oraz  Berlina, które, począwszy od maja 2013, będzie miało miejsce trzy razy w tygodniu.

Z Berlina i Dusseldorfu w świat

Ilość cotygodniowych połączeń z Berlina zostaje zwiększona w porównaniu do Lata 2012, z około 7,600 do około 11,000, a z Dusseldorfu z około 3,000 do około 4,050 lotów tygodniowo. Z początkiem roku 2013, airberlin dodał do swojego rozkładu pięć nowych bezpośrednich połączeń. Dodatkowo uruchamiane są cztery nowe połączeń do europejskich stolic: Madrytu, Bukaresztu, Warszawy i Sofii oraz nowe bezpośrednie połączenie do amerykańskiego centrum handlu i logistyki – Chicago. Ponadto zwiększona zostaje częstotliwość na kluczowych trasach, takich jak do i z Krakowa, Europy Wschodniej i Skandynawii. Polscy podróżni pragnący polecieć z Warszawy (od 23. Marca 2013) lub Krakowa do Berlina mają do dyspozycji do trzech połączeń dziennie.

W Lecie 2013 airberlin lata z Berlina do 65. destynacji.  Węzeł lotniczy airberlin w Dusseldorfie zwiększa swoje znaczenie wraz ze zwiększeniem częstotliwości połączeń na kierunkach europejskich i do USA. W Lecie 2013, pasażerowie odlatujący z Dusseldorfu mogą wybierać spośród ponad 70. bezpośrednich połączeń airberlin.

Dzięki strategicznemu partnerstwu z Etihad Airways, pasażerowie airberlin mają do dyspozycji dodatkowe 31 tras typu codeshare przez Abu Dhabi. Stamtąd mogą odlecieć dalej do destynacji w Azji, na Bliskim Wschodzie, w Australii i Afryce. Nowości w 2013 roku to między innymi zwiększenie ilości lotów do Colombo, Tokio i Brisbane oraz nowe połączenia do Ho Chi Minh City.

Komfort podróżowania

Aby pasażerowie mogli cieszyć się wygodą i usługami na najwyższym poziomie, drugia co do wielkości linia lotnicza w Niemczech cały czas ulepszają swoją ofertę produktową. Jako część tego procesu, airberlin niedawno zaprezentował nową Klasę Biznes. Nowa konfiguracja kabiny z 19 fotelami oferuje pasażerom jeszcze więcej prywatności, a także bezpośredni dostęp do przejścia z każdego miejsca. Ponadto, większość miejsc jest fotelami pojedynczymi. Funkcja full-flat szybko przekształca nowe fotele w wygodną konfigurację do spania i gwarantuje relaksujący lot. Fotele wyposażone są dodatkowo w funkcję masażu. Rozrywkę na pokładzie zapewnia obsługiwany indywidualnie system rozrywki pokładowej z 15-calowymi monitorami na każdym miejscu. Pasażerowie mają do dyspozycji ponad 200 godzin rozrywki obejmującej aktualne hity kinowe, seriale telewizyjne, muzykę i gry, a także gniazdo USB.

Nowe fotele w Klasie Ekonomicznej, w wersji przeciwzakrzepowej oraz z indywidualnie regulowanymi zagłówkami, zapewniają lepszy komfort siedzenia od początku 2012 roku. Ponadto, w fotele Klasy Ekonomicznej wbudowany jest nowy system rozrywki pokładowej oferując indywidualną rozrywkę na najwyższym poziomie. Każdy fotel jest wyposażony w monitor, dzięki któremu pasażer może wybrać indywidualny program rozrywkowy z szerokiej oferty programowej. Również dla młodszych pasażerów airberlin ma w 2013 roku nową niespodziankę. Od wiosny, nowe popularne zabawki dla dzieci są dostępne na pokładach samolotów bez dodatkowych kosztów.