Największy statek świata przypływa do Europy

Autor tekstu: , Data publikacji:

Oasis if the Seas, największy statek wycieczkowy na świecie, przypłynie w tym roku do Europy. Od 11 kwietnia będzie można kupić bilety na rejsy po Morzu Śródziemnym.

Oasis of the Seas to jeden z dwóch bliźniaczych, wyprodukowanych w fińskiej stoczni w Turku, statków. Oasis oraz Allure of the Seas są największymi statkami na świecie – o kilkanaście metrów dłuższymi od transatlantyki Qeeen Mary 2. Oasis of the Seas może zabrać na pokład 6 630 pasażerów i 2 160 członków załogi. Koszt budowy tego olbrzyma wyniósł około 1,5 miliarda dolarów. Oasis of the Seas i Allure of the Seas pływają głównie po Karaibach.

Wirtualna podróż po Oasis of the Seas [ZOBACZ]

Już od 11 kwietnia 2013 roku będzie można założyć rezerwację na jeden z wyjątkowych, krótkich rejsów po Europie statkiem Oasis of the Seas oraz na rejsy przez Atlantyk tym pięknym statkiem. Goście bez konieczności odbywania dalekiej podróży do Stanów Zjednoczonych będą mogli w pełni korzystać ze wszystkich innowacyjnych atrakcji oraz poczuć atmosferę panującą na największym statku świata. Sztuczna fala do nauki surfowania, zipline na wysokości 9 pokładu, ruchomy bar Rising Tide, teatr wodny na świeżym powietrzu, Central Park z żywą roślinnością oraz wszystkie dobrze znane naszym gościom formy rozrywki zawitają na krótko w Europie.

Zobacz Oasis of the Seas na filmie!