OLT Express: Z Warszawy do 17 miast Europy…

Autor tekstu: , Data publikacji:

Zarząd OLT Express na dzisiejszej konferencji prasowej na Lotnisku Chopina w Warszawie ogłosił nowe połączenia zagraniczne z Warszawy do Wielkiej Brytanii, Niemiec, Belgii, Włoch, Francji, Szwecji i Holandii.

Bilety na te trasy są już w sprzedaży w cenie od 149 zł. Połączenia ruszają od 29 października.

Rejsy z Warszawy do Londynu (LGW), Kolonii/Bonn (CGN), Brukseli (BRU), Stuttgartu (STR), Hamburga (HAM), Amsterdamu (AMS), Memmingen (FMM) odbywać się będą raz dziennie, 7 dni w tygodniu. Trzy razy w tygodniu będzie można polecieć z Warszawy do Paryża (ORY), Mediolanu (BGY), Frankfurtu-Hahn (HHN) – we wtorki, czwartki i niedziele, Lyonu (LYS) – w poniedziałki, wtorki, czwartki, Rzymu (FCO) – w poniedziałki, środy, piątki oraz Goteborgu (GOT) – w środy, piątki, niedziele.

Dwa razy w tygodniu realizowane będą połączenia do Wenecji (VCE) i Saarbrucken (SCN) – w poniedziałki i piątki oraz Werony (VRN) i Munster/Osnabruck (FMO) – w środy i soboty. Regularne rejsy zagraniczne z Warszawy wykonywane będą samolotami Airbus A320, przystosowanymi do przewozu 180 Pasażerów.

Obecnie OLT Express oferuje sprzedaż biletów na 27 połączeń krajowych obejmujących 10 miast Polski: Gdańsk, Warszawę, Kraków, Wrocław, Poznań, Łódź, Katowice, Szczecin, Rzeszów, Bydgoszcz, a także na 29 połączeń zagranicznych: do Paryża, Rzymu, Oslo, Amsterdamu, Hamburga, Dortmundu i Memmingen operowanych z Rzeszowa; do Paryża, Barcelony, Rzymu, Edynburga i Frankfurtu-Hahn operowanych z Łodzi oraz do Londynu, Kolonii/Bonn, Brukseli, Stuttgartu, Hamburga, Amsterdamu, Memmingen, Paryża, Mediolanu, Frankfurtu-Hahn, Lyonu, Rzymu, Goteborgu, Wenecji, Saarbrucken, Werony i Munster/ Osnabruck operowanych z Warszawy.

Szczegółowe informacje na temat rozkładu zagranicznych połączeń OLT Express znajdują się na TUTAJ

Rezerwacji biletów można dokonać za pośrednictwem strony www.oltexpress.com lub dzwoniąc pod numer: +48 58 735 55 55