Podróż poślubna z British Airways

Autor tekstu: , Data publikacji:

W pełni sezonu ślubnego, warto pomyśleć o nieodłącznym elemencie przygotowań, jakim jest podróż poślubna. Coraz częściej młodzi dzielą ten obowiązek między sobą, wspólnie dbając o każdy szczegół podróży marzeń.

Organizacja przyjęcia weselnego to często bardzo duże wyzwanie dla nowożeńców. Nie mniejszym może okazać się planowanie wspólnej podróży poślubnej, która ma być odpoczynkiem po weselnych szaleństwach i początkiem wspólnego życia.

Wybór wyjątkowej destynacji

Planowanie wyjazdu warto rozpocząć odpowiednio wcześniej, szczególnie jeżeli jesteśmy jeszcze w gorącym okresie przygotowań do ślubu. Najtrudniejsza może okazać się decyzja co do wyboru miejsca podróży. Pary, nie mogące zdecydować, gdzie spędzą wymarzony urlop, mają możliwość skorzystania z kompleksowego systemu rezerwacji British Airways, na stronie ba.com, który oprócz zakupu biletów umożliwia rezerwację hoteli na całym świecie.

Do wyboru mamy ponad 6000 ośrodków, które zostały staranie wyselekcjonowane by zadowolić nawet najbardziej wysublimowane gusta. Wśród listy kurortów znajdziemy hotele zlokalizowane w najdalszych i najciekawszych miejscach świata, takie jak roztańczone tangiem Buenos Aires, pachnący przyprawami Bombaj czy luksusowy Barbados. Rezerwacja poprzez ba.com, to nie tylko wygoda i oszczędność czasu, ale także pewność, że na miejscu nie spotka nas żadna przykra niespodzianka związana z rezerwacją czy oferowanym standardem.

Atrakcje na miejscu

Poza wyborem miejsca docelowego, zastanówmy się nad atrakcjami i udogodnieniami które sprawią, że podróż będzie jeszcze bardziej wyjątkowa. Już podczas rezerwacji lotu nowożeńcy mogą zamówić taksówkę, która odbierze ich prosto z lotniska i zawiezie do wybranego hotelu.

Jeżeli cenimy sobie niezależność i pragniemy zwiedzać okolicę we własnym zakresie, możemy zdecydować się na wynajem samochodu. Dzięki współpracy British Airways z wypożyczalniami na całym świecie, proces wynajmu auta jest bardzo prosty. Wszystkie potrzebne dane pobierane są podczas rezerwacji, dzięki czemu formalności skrócone są do mininium, a samochód dostępny jest w ciągu 3 minut od momentu zgłoszenia się po jego odbiór w jednej z kilkuset placówek.

Na stronie znajdziemy również liczne oferty atrakcji jak np. lot helikopterem nad miastem, wieczór w operze czy szalony dzień w parku rozrywki.

Chwila odpoczynku już na lotnisku

Stres i nerwy związane z organizacją przyjęcia weselnego wydają się znikać zaraz po zakończeniu uroczystości, jednak ich skutki mogą być odczuwalne jeszcze długo po ślubie.

Dlatego dla pasażerów podróżujących na trasach długodystansowych w ofercie World Club i First czeka studio masażu bądź spa, gdzie na zmęczone ciało czeka bogata oferta relaksacyjnych masaży i zabiegów odprężających. Warte wypróbowania są usługi studia Travel Elemis Spa znajdującego się na Terminalu 3 i 5 londyńskiego Heathrow. Dla wygody podróżujących, studio oferuje zarówno pełne zabiegi, jak również ich 30 minutowe odpowiedniki, pozwalające na chwilę relaksu w trakcie oczekiwania na lot. Na Heathrow znajduje się również galeria handlowa oraz szeroki wybór lokali gastronomicznych, gdzie możemy zjeść wspólny posiłek czy też wypić kieliszek szampana.

Chwile tylko we dwoje

Długa podróż samolotem to kolejna okazja dla nowożeńców, aby spędzić ze sobą jeszcze więcej czasu. To właśnie już w samolocie rozpoczyna się ich podróż poślubna, więc warto by przebiegła w jak najmilszej atmosferze, odpowiednio nastrajając do wspólnego wypoczynku.

Dla par szukającuch intymności, British Airways przygotował wyjątkową ofertę w ramach produktu World Club. Dostępne są tutaj specjalne przestrzenie dla podróżujących, gdzie można dzielić przestrzeń z partnerem, spożyć wspólnie posiłek i celebrować każdą chwilę siedząc obok siebie. Dodatkowo, podczas lotów długodystansowych mamy możliwość skorzystania z w pełni rozkładanych foteli, zapewniających jeszcze bardziej komfortowe warunki.

O British Airways

British Airways to jeden z największych, międzynarodowych przewoźników obsługujący 36 milionów pasażerów rocznie. Jego macierzystym portem lotniczym jest londyńskie Heathrow. British Airways obsługuje europejskie oraz międzykontynentalne połączenia lotnicze z lotnisk: Heathrow, Gatwick oraz London City. 27 marca 2008 roku brytyjska królowa dokonała uroczystego otwarcia nowego Terminalu 5 dedykowanego British Airways na Heathrow.

W ciągu najbliższych 5 lat, British Airways planuje inwestycję ponad 5mln funtów w nowe samoloty, wyposażenie kabin, saloniki VIP oraz nowe technologie. Wszystko dla większej wygody Klientów, zarówno w powietrzu jak i na ziemi.

British Airways jest członkiem – założycielem sojuszu Oneworld, powstałego w lutym 1999 roku. Flota przewoźnika składa się z 245 samolotów obsługujących 150 tras na 6 kontynentach, a w ramach grupy Oneworld aż 645 miast w 139 krajach. British Airways działa również w ramach Airline International Group w ścisłej współpracy z liniami Iberia.

Aktualnie na linii Warszawa-Londyn (Heathrow) możliwe są dwa loty dziennie o godzinie 12:05 i 18:15 oraz na linii Londyn (Heathrow)-Warszawa o godzinie 07:35 i 14:00