Pokoje dla Pań w Radisson Blu Gdańsk

Autor tekstu: , Data publikacji:

Radisson BLU Hotel, Gdańsk, jako pierwszy w Polsce hotel sieci Carlson Rezidor udostępni od 1 lipca kilka pokoi specjalnie przygotowanych dla Pań.

 W tym celu wybrano pokoje położone od słonecznej strony, z dużym lustrem i żywymi kwiatami. W łazienkach natomiast zastosowano wysokiej klasy naturalne kosmetyki francuskiej firmy „Durance”, oparte na właściwościach oliwy z oliwek.

 Od lipca goście hotelu Radisson Blu Gdańsk mogą korzystać z pokoi, w których Panie poczują się szczególnie wyjątkowo. Specjalnie dla nich przygotowano dodatkowe usługi i udogodnienia zawarte w cenie:

 – Kosmetyki francuskiej firmy Durance (żel pod prysznic, szampon, odżywka, balsam, mydełko),

– Specjalny poczęstunek na powitanie (drobne przekąski w postaci suszonych owoców/orzechów i przygotowane w naszej cukierni czekoladki)

– Podświetlane lusterko kosmetyczne

– Możliwość wypożyczenia lokówki, prostownicy i suszarki z dyfuzorem

-Mini bar ze specjalnym asortymentem, zawierającym m.in. Lime lub Orange Breezer, baton czekoladowy Dove i soki warzywne.

– Darmowe pranie wodne jednej bluzki lub koszuli

Wieczorem pokoje są przygotowywane do snu. Okna zostają zaciemnione, a obok rozścielonego łóżka pojawią się wygodne kapcie i szlafrok. Na poduszce pojawia się za to miły akcent w postaci czekoladki.

Pięciogwiazdkowy hotel Radisson Blu Gdańsk znajduje się w samym sercu Głównego Miasta przy ul. Długi Targ w sąsiedztwie Dworu Artusa, Fontanny Neptuna oraz urokliwej Motławy. Hotel dysponuje 134 pokojami, wśród których znajdują się pokoje Business Class, Deluxe, apartamenty i luksusowy Apartament Prezydencki.

Hotel oferuje dwie nowocześnie wyposażone sale konferencyjne, wyposażone w sprzęt audiowizualny, bezprzewodowy Internet i mogą pomieścić łącznie 300 osób.