Avis z ofertą Inclusive

Autor tekstu: , Data publikacji:

Avis uruchamia „Avis Inclusive”, nowy pakiet wynajmu samochodów all-inclusive, dostępny za jednym kliknięciem, który ma zapewnić bezpieczeństwo i spokój wypożyczającym auto.

W ramach pakietu klienci mogą wykupić ochronę ubezpieczeniową na wypadek kolizji, ochronę przed kradzieżą oraz pokrycie kosztów uszkodzenia szyby z 25 procentową zniżką, a usługa assistance premium jest darmowa w ramach Avis Inclusive. Klienci Avis mogą zatem korzystać z wynajmu auta bez obaw o poniesienie kosztów w przypadku niespodziewanych wydarzeń.

– Avis nie tylko dba o zapewnienie bezpieczeństwa swoim klientom i pracownikom, ale również o wygodę i prostotę samego procesu wynajmu – stwierdza Martin Gruber, dyrektor zarządzający Avis Budget Group na Europę Centralną.

– Badania wskazują, że klienci wypożyczalni samochodów wielokrotnie odczuwają frustrację i stres, gdy muszą mierzyć się ze skomplikowanymi produktami, cennikami i procesem najmu. Avis Inclusive to nasza kompleksowa oferta wynajmu typu all inclusive, przygotowana tak, aby odpowiedzieć na najważniejsze problemy, na które mogą skarżyć się klienci. Wpisuje się również w nasze zobowiązanie dostarczenia usługi godnej zaufania. Avis Inclusive łączy w sobie wypożyczenie samochodu, zniżki ubezpieczeniowe, a także usługę assistance premium. Z perspektywy klienta oznacza to jedną, z góry ustaloną, niezmienną cenę – podkreśla Martin Gruber.
Pakiet jest dostępny poprzez bezpośrednie kanały rezerwacji – na stronie internetowej oraz infolinii, na początku wyłącznie dla wynajmu krajowego.

Avis Inclusive to tylko jeden z elementów dbania o zapewnienie szybkiej i bezstresowej usługi wynajmu. Firma uruchomiła również program „Obietnica Bezpieczeństwa Avis”. W jej ramach wprowadzono dodatkowe procedury czyszczenia i dezynfekcji samochodów, a także środki bezpieczeństwa i higieny w punktach wynajmu. Aby zapewnić elastyczność wypożyczania samochodów, Avis zniósł również opłaty za anulowanie lub zmianę rezerwacji na wynajem aut w Europie, który rozpocznie się przed 1 września 2020 roku.

Avis działa od 1946 roku. Jest jedną z najbardziej znanych i największych na świecie marek wypożyczalni samochodów z blisko 5 500 oddziałami w około 180 krajach. Avis szczyci się długą historią innowacji w branży wynajmu samochodów i jest jedną z czołowych marek pod względem lojalności klientów. Avis należy do Avis Budget Group, Inc., notowanej na NASDAQ, która działa i licencjonuje swoją markę na całym świecie. Oddział Avis w Polsce funkcjonuje od 1991 roku.