Przywitaj Nowy Rok w Z57!

Autor tekstu: , Data publikacji:

Przed nami Sylwester. Taką wyjątkową noc należy spędzić w wyjątkowym miejscu. Wykwintne menu kolacyjne,  przekąski, desery oraz wiele innych niespodzianek przygotowała dla swoich gości warszawska restauracja Z57.

W tę szczególną, ostatnią noc w roku restauracja zaprasza do wspólnej zabawy przy gorących rytmach znanych przebojów prezentowanych przez DJ-a. Program imprezy sylwestrowej obejmuje m.in: wykwintną kolację serwowaną, przekąski po kolacji, desery w postaci Petit Fours, napoje bezalkoholowe podawane bez ograniczeń, Open Bar a w nim m.in. autorskie koktajle serwowane przez barmanów.

Restauracja Z57 to już kultowe miejsce, usytuowane w samym sercu warszawskiej Saskiej Kępy. Klimatyczny wystrój sali o niepowtarzalnym charakterze, miła domowa atmosfera, doskonałe jedzenie, świetne wino, profesjonalna obsługa i gościnni właściciele gwarantują, że tę jedyną noc w roku spędzicie Państwo w iście szampańskim nastoju.

z57_sylwester_fb_post-1

Z57 to  też wyjątkowe miejsce na elegancką kolację, imprezę firmową, spotkanie biznesowe,  jak i codzienny lunch. Restauracja posiada 90 miejsc na imprezy zasiadane i 120 miejsc na stand up party.

Więcej informacji: www.restauracjaz57.pl

Galeria zdjęć:

z57_dania-17 z57_dania-25 z57_dania-47