Warszawski Intercontinental z nagrodami World Travel Awards 2016

Autor tekstu: , Data publikacji:

W Forte Village Resort na Sarydnii odbyła się uroczysta Gala wręczenia nagród World Travel Awards, nazywanych „oskarami branży turystycznej”. W 23 edycji tego prestiżowego plebiscytu dwie nagrody otrzymał hotel InterContinental Warszawa: Poland’s Leading Hotel 2016 / Najlepszy Hotel w Polsce oraz Poland’s Leading Business Hotel 2016 / Najlepszy Hotel Biznesowy w Polsce.

InterContinental Warszawa to pięciogwiazdkowy hotel położony w samym sercu Warszawy. Hotel posiada 414 luksusowych pokoi i apartamentów, z których rozciąga się widok na panoramę miasta. Dla gości pozostających w stolicy na dłużej InterContinental oferuje 76 w pełni wyposażonych apartamentów długoterminowych.

Jednym z najbardziej ciekawych miejsc w hotelu jest RiverView Wellness Centre na 43 piętrze. Można tam skorzystać z basenu, jacuzzi, sauny, w pełni wyposażonej siłowni, zajęć jogi oraz programów aerobowych. Hotel słynie również z wyjątkowej restauracji Platter by Karol Okrasa, która inspirowana jest kuchnią staropolską ukrytą w aromatach i regionalnych produktach. Platter posiada rekomendacje ekspertów przewodnika Michelin.

Poland's Leading Hotel 2016