Serca Lindta dla pasażerów airberlin

Autor tekstu: , Data publikacji:

Dzięki współpracy niemieckiego przewoźnika airberlin wszyscy pasażerowie - w ramach podziękowania - otrzymują czekoladowe serduszko wysiadając z samolotu po locie na krótkiej lub średniej trasie. Członkowie załóg przewoźnika co roku rozdają prawie 13 milionów smakołyku.

Nowość: w przyszłośc upominki będą wykonane z najlepszej czekolady Lindt. Tak jak do tej pory czerwone serduszka będą ważyły ok. 20 gram. Każde serduszko wykonane jest z pełnomlecznej czekolady z alpejskiego mleka z co najmniej 30-procentową zawartością kakao.

– Czekoladowe serduszko to stały element naszej marki. Odzwierciedla ono ciepło, które czujemy i jest sposobem na to, aby każdy, kto opuszcza jeden z naszych samolotów, mógł wziąć ze sobą cząstkę naszej serdeczności w formie takiego serduszka. Cieszymy się, że udało nam się pozyskać tak renomowanego partnera jak firma Lindt do produkcji chyba ulubionego przysmaku na zakończenie rejsów lotniczych – tłumaczy André Rahn, kierownik ds. marketingu.

Nowe serduszka będą dostępne w samolotach airberlin od 8 kwietnia. Oprócz nich w sklepie pokładowym będą dostępne także inne specjały Lindta. Należą do nich m.in. Lindt Hello Strawberry Cheesecake Sticks, Lindor Milk Chocolate Sticks, Kuleczki Lindor, minitabliczki czekolady oraz puszka Lindt Hello w kształcie serca.