Virgin Hotels? „Do disturb” w Chicago

Autor tekstu: , Data publikacji:

Richard Branson, brytyjski miliarder, prowadzący działalność pod kilkunastoma markami w ramach Virgin Group, otwiera pierwszy hotel tej marki w Chicago. Uroczyste otwarcie - w czwartek 15 stycznia.

Budynek, w którym mieści się pierwszy hotel marki Virgin Group w Chicago, to 26 piętrowy drapacz chmur zlokalizowany przy 203 North Washbash Avenue w dzielnicy Dearborn. Nieruchomość, w której obecnie znajduje się hotel, została przez Bransona w całości odkupiona od poprzednich właścicieli, a jej wnętrza poddane zostały gruntownej przebudowie i procesom adaptacyjnym na cele hotelowe. Otwarcie obiektu dla gości ma nastąpić w najbliższy czwartek (15 stycznia).

Virgin Cruises. Znowu Branson. ZOBACZ >>

Hotel do dyspozycji gości oferuje łącznie 250 pokoi, w tym 40 apartamentów podzielonych na części dzienne i sypialnię oraz dwa zlokalizowane na najwyższych kondygnacjach budynku penthousy. Poza udogodnieniami zainstalowanymi w pokojach goście będą mogli korzystać w całym hotelu z szybkiego, nielimitowanego internetu. Dodatkowo w hotelu działać będzie restauracja o nazwie Panna Ricky, czynna przez …23 godziny na dobę, klubokawiarnia Zero Trzy, centrum SPA a także bar zlokalizowany na dachu budynku. Goście hotelu Virgin będą musieli uzbroić się jednak w cierpliwość. Zgodnie z zapowiedziami władz hotelu otwarcie restauracji i klubokawiarni nastąpi w lutym br., a centrum SPA i podniebnego baru dopiero na wiosnę.

Virgin Galactic. Branson wysyła na orbitę. ZOBACZ >>

W hotelu poza atrakcjami stworzonymi z myślą o dobrym samopoczuciu przyszłych gości nie zabraknie również sal konferencyjnych zaprojektowanych dla klientów odwiedzających Chicago w celach biznesowych. W budynku znajdują się trzy sale konferencyjne mogące pomieścić łącznie 192 gości.

– W Virgin Hotels przyjmujemy ideę, że bezpłatny, nieograniczony i szybki dostęp do internetu jest czymś, co powinno być standardem w hotelach. Jednocześnie nie zamierzamy wprowadzać dodatkowych opłat za opóźnione wymeldowanie czy wygórowanych cen w pokojowych minibarach. Naszym zdaniem tylko takie podejście może zagwarantować osiągnięcie przez naszych gości stuprocentowego komfortu i relaksu podczas pobytu w Virgin Hotel Chicago – twierdzi Raul Leal, prezes Virgin Hotels.

disturb virgin