Wypełnij ankietę i wygraj rejsy po Karaibach, bilety lotnicze oraz smartfony!

Autor tekstu: , Data publikacji:

Redakcja Business Traveller Poland zamierza w tym roku po raz pierwszy przyznać Business Traveller Awards. To plebiscyt czytelników naszego magazynu, zarówno w wersji papierowej jak i online. Zapraszamy do wypełnienia naszej ankiety oraz wzięcia udziału w konkursie z bardzo atrakcyjnymi nagrodami.

Magazyn Business Traveller Poland, polska edycja brytyjskiego Business Travellera, pisma wydawanego od 1976 roku i mającego dziś 9 międzynarodowych edycji, zamierza w tym roku po raz pierwszy w Polsce przyznać Business Traveller Awards. W Wielkiej Brytanii te prestiżowe nagrody przyznawane są już od wielu lat, co roku, a zwycięzcy plebiscytu traktują je jako bardzo prestiżowe. W galach Business Travellera brały udział w przeszłości tak znakomite osobistości jak księżna Diana, księżna Anna czy królowa Jordanii Rania.

W Polsce nasza redakcja chce przyznać wyróżnienia m.in. dla najlepszych lotnisk, linii lotniczych, hoteli biznesowych w Polsce i na świecie, sieci hotelowych, producentów laptopów, toreb podróżnych i wypożyczalni samochodów. W tym celu przygotowaliśmy dla Państwa anonimową, intuicyjną i prostą ankietę w formie elektronicznej, której wypełnienie nie zajmie więcej niż dziesięć minut. Partnerem naszej ankiety, odpowiedzialnym za zbieranie odpowiedzi oraz wyłonienie zwycięzców w poszczególnych kategoriach jest renomowana międzynarodowa firma konsultingowa Deloitte, która przyłoży swoją pieczęć do rzetelności zbierania danych.

Wszyscy, którzy wezmą udział w naszym plebiscycie, będą mieli okazję wziąć udział w konkursie (pytanie konkursowe znajduje się na końcu ankiety) z atrakcyjnymi nagrodami – na zwycięzców czekają m.in. trzy podwójne vouchery na rejsy flotą Royal Caribbean, vouchery na bilety lotnicze irlandzkiego przewoźnika Ryanair oraz telefony firmy HTC. Zadanie: napisać hasło (tekst), nie dłuższy niż 200 znaków na temat tego, z czym kojarzą się Państwu słowa “business traveller”. Ze względu na duże zainteresowanie, redakcja Business Travellera zdecydowała się przedłużyć czas zbierania odpowiedzi w ankiecie oraz konkursu do 30 listopada. Zwycięskie teksty opublikujemy na stronie www.businesstraveller.pl do 20 grudnia. Zobacz regulamin konkursu

Zapraszamy do udziału w naszej ankiecie >>TUTAJ<<