Business Traveller już na Androidzie. Szukaj nas w Google Play!

Autor tekstu: , Data publikacji:

W maju wystartowaliśmy z multimedialnym wydaniem polskiej edycji Business Travellera na iPada. Dziś przyszedł czas na platformę Androida. Wejdź do sklepu Google Play, zainstaluj naszą aplikację i pobierz bezpłatne październikowe wydanie naszego magazynu!

Polskiego Business Travellera znajdziecie już w Appstore oraz w Itunes. Teraz przyszedł czas na wydanie na platformie Android. Żeby pobrać nasz magazyn, wystarczy zameldować się w sklepie Google Play, wpisać w wyszukiwarkę hasło „Business Traveller Poland”, zainstalować aplikację oraz ściągnąć najnowsze multimedialne wydanie naszego miesięcznika. Za darmo!

Jeśli korzystasz z tabletu opartym na platformie Android, KLIKNIJ TU, żeby pobrać naszą aplikację!

W wydaniu cyfrowym dodaliśmy wiele bonusów: multimedialnych galerii zdjęć i małych niespodzianek, które powinny się Wam spodobać, m.in. bogate galerie zdjęć w jakości HD oraz panoramy 360. W wydaniu cyfrowym wyróżniony czarnym tłem został nasz sztandarowy dział Tried and Tested. Jak zawsze prezentujemy w nim testy naszych dziennikarzy. Sprawdzamy dobre restauracje, testujemy nowe połączenia lotnicze, przyglądmy się od środka hotelom. Nie inaczej jest w wersji na Androida.

Zapraszamy do Google Play i przetestowania naszej aplikacji!

Zespół Business Traveller Poland