Niezwykła ekspedycja w sprawie łóżka

Autor tekstu: , Data publikacji:

Na dość nietypową akcje promocyjną zdecydowała się hotelowa sieć Ibis. Wyprawa znanych globtroterów ma przespać się na hotelowym łóżku tam, gdzie niky jeszcze nie odważył się tego zrobić – na Diabelskiej Górze, w sercu amazońskiej dżungli.

Wyprawa, dowodzona przez Aarona Chervenaka i jego przyjaciela Garetha Jonesa, ma za zadanie poddać niezwykłej próbie łóżko Sweet Bed by ibisTM. Cel ich ekspedycji to Góra Roraima (Diabelska Góra), prawdopodobnie jedno z najbardziej wrogich i niedostępnych miejsc na ziemi. Aaronowi i Garethowi towarzyszy ekipa profesjonalistów: lekarz Joe Wiesenburger, producentka Haley Edmonds i jej asystent Sylla Saint-Guily. Sprzęt konieczny do przeprowadzenia ekspedycji został dostarczony przez firmę Columbia, partnera wyprawy i światowej renomy dostawcę ubrań i akcesoriów technicznych do outdooru.

Zobacz wideo

 

W rezultacie ekspedycji powstał reportaż, filmowany dzień po dniu przez zespół Vice Productions, który można obejrzeć w Internecie. Przygoda rozpoczyna się w Manaus i aż do swego zakończenia będzie obfitować w niezaplanowane wydarzenia i liczne przeszkody, które staną na drodze naszych bohaterów. Tyle samo niespodzianek czeka użytkowników Internetu na platformie cyfrowej relacjonującej wyprawę, opracowanej specjalnie przez firmę BETC Digital.

Użytkownicy Internetu mogą przeżyć tę przygodę dzięki innowacyjnej platformie, pozwalającej śledzić poczynania wyprawy. Została ona przygotowana w HTML 5 i jest dostępna w 11 językach dla komputerów PC i Mac, jak również dla tabletów. Intuicyjny i wciągający do zabawy portal pozwoli użytkownikom na przeżycie tej przygody, odkrycie co działo się „z tyłu sceny”, a także na interakcje z członkami ekipy.

Więcej informacji na stronie: www.ibis-expedition.com