Business Traveller na Twoim tablecie za darmo. Pobierz aplikacje na iOS i Androida!

Autor tekstu: , Data publikacji:

Od listopada mamy niespodziankę dla naszych czytelników - udostępniamy pełną wersję magazynu w wersji na tablety i smartfony - oparte na iOS i Androidzie - za darmo. Wystarczy pobrać naszą aplikację z AppStore lub Google Play i co miesiąc cieszyć się bezpłatnym multimedialnym wydaniem.

Aplikację polskiej edycji Business Travellera w Appstore oraz w Google Play. W wydaniu cyfrowym dodaliśmy wiele bonusów: multimedialnych galerii zdjęć i małych niespodzianek, które powinny się Wam spodobać.

W wydaniu cyfrowym znajdziecie nasz sztandarowy dział Tried and Tested. Jak zawsze prezentujemy w nim testy naszych dziennikarzy. Sprawdzamy dobre restauracje, testujemy nowe połączenia lotnicze, przyglądamy się od środka hotelom. Nie inaczej jest w wersji na iPada. Sekcje T&T wzbogaciliśmy o multimedialne galerie zdjęć – właśnie wnętrza hoteli i restauracji nabierają zupełnie innego wymiaru w rozdzielczości FULL HD.

Co miesiąc, kilka dni po publikacji polskiej wersji naszego magazynu, zamieszczamy również wersję przetłumaczoną na język angielski.

Gorąco zachęcamy do zainstalowania aplikacji i pobierania Businness Traveller Poland na Wasze tablety. Miłej lektury!