Hotel Spa Dr Irena Eris w Polanicy z nagrodą Prime Property Prize

Autor tekstu: , Data publikacji:

Pięciogwiazdkowy Hotel SPA Dr Irena Eris Polanica Zdrój zwyciężył w kategorii Inwestycja Roku - Rynek Hotelarski w plebiscycie Prime Property Prize.

Prime Property Prize to nagroda przyznawana od 2012 roku przez przedstawicieli środowiska nieruchomości komercyjnych. Celem plebiscytu jest wyłonienie firmy oraz projektów, które w ostatnim roku (wrzesień 2014-wrzesień 2015) miały największy wpływ na wydarzenia na rynku nieruchomości komercyjnych, a także osobistości, których spektakularne działania wpłynęły na rozwój całej branży.Tegoroczna edycja objęła 11 kategorii. Wśród laureatów znalazł się Hotel Spa Dr Irena Eris w Polanicy – za oferowanie usług na najwyższym poziomie, wyznaczanie trendów na rynku spa i inspirowanie innych hotelarzy.

Statuetki PPP 2015

Hotele SPA Dr Irena Eris, powstałe wg autorskiej koncepcji, należą do liderów rynku spa. Grupę tworzą trzy obiekty – Hotel SPA Dr Irena Eris Krynica Zdrój, Wzgórza Dylewskie i Polanica Zdrój. Od lat reprezentują najwyższy poziom usług i wyznaczają nowe kierunki na wciąż kształtującym się polskim rynku spa. Potwierdzeniem najwyższej jakości usług oferowanych przez Hotele SPA jest przyznany im przez niezależne Niemieckie Stowarzyszenie Wellness certyfikat jakości w najwyższej kategorii Premium Quality. Także dla Hotelu SPA Dr Irena Eris Polanica Zdrój, który przyjął pierwszych gości w grudniu 2014 roku.

Uroczyste wręczenie nagród miało miejsce podczas gali w Domu Mody Vitkac w Warszawie i zakończyło trwające dwa dni Property Forum 2015, największe w Polsce spotkanie ekspertów branży nieruchomości komercyjnych.

Więcj informacji: www.DrIrenaErisSpa.com

_POL9190B

Dyskusja

Co myślisz o artykule?

Business Traveller

Dołącz do dyskusji