Krynicki Hotel SPA Dr Irena Eris w nowej odsłonie

Autor tekstu: , Data publikacji:

Przebudowana restauracja, bar i hotelowe lobby, nowy wystrój wnętrz i nowe łazienki – tego mogą się spodziewać goście znanego Hotelu SPA Dr Irena Eris w Krynicy-Zdroju.

– Nasi Goście są wymagający. Dlatego wsłuchując się w ich potrzeby i oczekiwania, dbamy o najwyższą jakość obsługi – tłumaczy zmiany Wojciech Sporek, dyrektor Hotelu SPA Dr Irena Eris Krynica Zdrój. – Nie zapominamy również o utrzymaniu wysokiego standardu i funkcjonalności wnętrz. Przeprowadzając jesienną modernizację hotelu, chcieliśmy zachwycić między innymi nowym wystrojem lobby, restauracji i baru. Cieszymy się, że nasi stali Goście dostrzegli i docenili zmiany – dodaje Sporek.

Hotel SPA Dr Irena Eris w Krynicy-Zdroju od lat uchodzi z ikonę polskiego rynku SPA. Podążając na bieżąco za światowymi trendami SPA, proponuje bogatą i atrakcyjną ofertę usług, profesjonalny serwis oraz dba o utrzymanie najwyższego standardu wnętrz. Dzisiaj ponownie zaskakuje swoich Gości nowym designem w malowniczym otoczeniu.

Przebudowana została restauracja i bar oraz lobby hotelowe wraz z recepcją. Powiększyła się wspólna przestrzeń hotelowa oraz  zmienił się wystrój modernizowanych wnętrz. Bar Przy Kominku połączono z lobby hotelowym, w którym pojawiły się kawiarniane stoliki i stylowe fotele, w których można wygodnie rozkoszować się ciepłem kominka i aromatem świeżo parzonej kawy. Restauracji Szósty Zmysł nadano nowoczesny design oraz zwiększono liczbę miejsc.

Jednocześnie zostały poddane rewitalizacji ostatnie pokoje, nie objęte do tej pory remontem, które zyskały nowe łazienki. Teraz, nie tylko można rozkoszować się budzącymi zachwyt widokami z okien  na Jaworzynę Krynicką i rozciągającą się u jej stóp dolinę, ale także cieszyć się komfortem nowych przestrzeni i przyjazną atmosferą.