Kopenhaski lounge SAS …w Google Street View

Autor tekstu: , Data publikacji:

Każdy, kto w miarę sprawnie korzysta z map Google, może wybrać się na wirtualny spacer po odnowionym salonie pasażerskim SAS na lotnisku w Kopenhadze.

Wirtualne odwiedziny są możliwe dzięki usłudze Google Street View. W ostatnim czasie SAS zaprezentował za pomocą tej samej usługi zmodernizowane wnętrze dalekodystansowego Airbusa A330. Teraz oferuje możliwość wirtualnej wycieczki do salonu pasażerskiego SAS w kopenhaskim porcie lotniczym. Goście mogą wybrać się na spacer po wszystkich obszarach salonu i przyjrzeć się bliżej wystrojowi zarówno części przeznaczonej do pracy, kącikowi dla dzieci, czy też części jadalnej.

– Nasze salony pasażerskie oferują relaksującą atmosferę, docenianą przez często podróżujących z SAS pasażerów. Dzięki Google Street View, umożliwiamy większemu gronu osób bliższe poznanie naszych produktów i usług, zgodnie z przyjętym w SAS dążeniem do tworzenia nowych, innowacyjnych rozwiązań cyfrowych dla podróżnych – tłumaczy Stefan Hedelius, wiceprezes ds. marki i marketingu w SAS.

Salon pasażerski SAS w Kopenhadze można zobaczyć tutaj>>

Salony SAS są dostępne bezpłatnie dla uczestników programu lojalnościowego SAS EuroBonus o statusie Gold i Diamond, pasażerów podróżujących w klasach serwisowych SAS Business i SAS Plus, jak również posiadaczy kart o statusie „Gold” w sojuszu Star Alliance. Inni pasażerowie mogą korzystać z salonów SAS w wybranych portach lotniczych odpłatnie.

Pasażerowie SAS w Polsce mogą korzystać z lotniskowych salonów pasażerskich we wszystkich miastach w których operuje SAS – w Gdańsku, Poznaniu, Warszawie i we Wrocławiu.