Nowe premiowe mile w Miles & More Lufthansy

Autor tekstu: , Data publikacji:

Członkowie programu Miles & More będą mogli zarezerwować każde połączenie oferowane przez Lufthansa Group za pomocą “Cash & Miles”. Usługa dostępna od 2017 roku w Niemczech będzie uzupełnieniem dla klasycznych mil premiowych.

Wspólnie z Cash & Miles, Lufthansą oraz programem Frequent Flyer and Award, Miles 
& More będzie oferowało dodatkową usługę, pozwalającą pasażerom sprzedawać mile premiowe za połączenia, a nawet płacić za połączenia. Na stronie internetowej Lufthansy LH.com, członkowie programu Miles & More mogą użyć swoich mil premiowych, by w przyszłości zapłacić za całość lub za część regularnego połączenia wykonywanego zarówno przez Lufthansę, jak i SWISS, Austrian Airlines, Brussels Airlines, Germanwings czy Eurowings.
Program miał swoją premierę 17 listopada w Niemczech, a na początku 2017 roku w Szwajcarii, Belgii, Finlandii, Holandii, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Hiszpanii oraz we Włoszech.

Używanie Cash & Miles jest proste – członek, posiadający minimum 7000 mil premiowych, loguje się na stronie internetowej LH.com za pomocą swojego numeru karty Miles & More 
i hasła. Proces rezerwacji dotyczy wpisania w stosownym miejscu ilości mil, której chce się użyć lub wyboru kwoty na ruchomej skali. Usługa ta może być używana we wszystkich klasach usług oraz we wszystkich połączeniach dostępnych na stronie internetowej Lufthansy. Podobnie jak w przypadku tradycyjnego biletu, członkowie zbierają również premiowe i statusowe mile w tej rezerwacji.

Dzięki wprowadzeniu Cash & Miles, Lufthansa i Miles & More stworzyły nowy sposób płacenia za pomocą mil oraz nową opcję płatności.