„Zuchwałe i seksowne”, czyli nowe taryfy airberlin

Autor tekstu: , Data publikacji:

Rusza sprzedaż biletów w nowych taryfach niemieckiej linii airberlin. Na początek zaoferowane zostaną dodatkowe bilety w atrakcyjnej taryfie JustFly w cenie od 44 Euro.

– Podniebnych podróżników czekają teraz ekscytujące zmiany. Dzięki naszej koncepcji taryfowej poruszymy rynkiem i zdobędziemy nowych fanów. Kierujemy się ku pasażerom zwracającym uwagę na cenę. W taryfie JustFly oferujemy obecnie, nie tylko młodym podróżnym, korzystną opcję bez bagażu – nie ma już więc żadnego powodu, aby nie latać z airberlin – mówi szef linii Stefan Pichler.

Towarzysząca zmianom kampania prezentuje zalety czterech taryf. Oprócz JustFly dostępna jest taryfa FlyDeal – dla pasażerów, którzy nie chcą lub nie mogą zrezygnować z bagażu rejestrowanego – w ramach której można tak jak do tej pory zabrać do 23 kg bagażu. Taryfa FlyClassic ma dodatkowy atut w postaci bezpłatnej rezerwacji miejsc.

Osoby wybierające taryfę FlyFlex+ mają do dyspozycji dodatkowe korzyści. Przykładowo, przed odlotem mają dostęp do saloników i ekskluzywnych poczekalni, a także pierwszeństwo przy odprawie, czy możliwość skorzystania z szybkiego przejścia przez kontrolę bezpieczeństwa. Zmiana rezerwacji lub jej anulowanie są w przypadku tej taryfy również bezpłatne dla pasażerów.

Szczegółowe informacje na temat poszczególnych taryf dostępne są na www.airberlin.com/yourfare.