Topbonus airberlin – nowe przywileje

Autor tekstu: , Data publikacji:

Linia lotnicza airberlin i topbonus przedstawili nowe korzyści płynące z posiadania karty topbonus Service Card.

Posiadacze karty topbonus Service Card mogą nadać łącznie dwie sztuki bagażu po 32 kg każda. Zamiast jednej sztuki tradycyjnego bagażu można alternatywnie zabrać ze sobą bagaż sportowy, np. deskę surfingową, sprzęt do gry w golfa czy rower. W takim przypadku konieczne jest wcześniejsze zgłoszenie bagażu sportowego w Centrum Obsługi programu topbonus.

– Nasi pasażerowi sygnalizują nam, że doceniają przywileje, jakie daje karta Service Card. To skłoniło nas do zaoferowania jej przez pewien czas po specjalnej cenie, aby jak najwięcej pasażerów linii airberlin mogło skorzystać z przywilejów związanych z posiadaniem karty podczas swoich podróży wakacyjnych – wyjaśnia Paul Gregorowitsch z airberlin.

Do innych przywilejów związanych z kartą topbonus Service Card należą: bezpłatna rezerwacja miejsca w samolocie oraz bezpłatna odprawa wieczorem, dzień przed wylotem, każdorazowo dla posiadacza karty i jednej osoby towarzyszącej. W przypadku rezerwacji siedzeń typu XL po przedłożeniu karty topbonus Service Card pasażerowi udziela się rabatu w wysokości 10 euro na trasach krótko- i średniodystansowych lub 15 euro na trasach długodystansowych. Karta Topbonus Service Card obowiązuje na przelotach liniami airberlin i NIKI w taryfach FlyClassic, FlyFlex i FlyDeal w klasie ekonomicznej i biznesowej.

Obecnie w programie topbonus uczestniczą już ponad 3 miliony pasażerów korzystających z ekskluzywnych ofert partnerów programu topbonus, takich jak np. hotele, firmy zajmujące się wynajmem samochodów lub ubezpieczeniami czy też czasopisma. Dzięki partnerstwie z linią Etihad Airways i przystąpieniu do sojuszu oneworld® program lojalnościowy topbonus stał się jeszcze atrakcyjniejszy dla osób często podróżujących: posiadacze karty statusowej programu topbonus mogą zbierać mile statusowe podczas lotów linią Etihad Airways i mają dostęp do saloników lotniskowych linii Etihad i sojuszu oneworld na całym świecie.