Topbonus na szczycie

Autor tekstu: , Data publikacji:

Topbonus – program lojalnościowy airberlin dla osób często podróżujących – po raz czwarty z rzędu został wyróżniony w światowym zestawieniu, jako oferujący największą liczbę miejsc w ramach lotów premiowych.

W marcu 2013 r. renomowana amerykańska firma konsultingowa, IdeaWorks Company, ogłosiła ten wynik na podstawie analizy 7560 wniosków o rezerwację na stronach internetowych 25 programów lojalnościowych. Pod uwagę brano wyniki za okres podróży od czerwca do października 2013 r. Wśród konkurentów programu topbonus znalazło się wiele największych na świecie programów lojalnościowych dla osób często podróżujących.

Obecnie w programie topbonus uczestniczy już ponad 3 miliony pasażerów, korzystających z ekskluzywnych ofert partnerów programu topbonus, takich jak np. hotele, firmy zajmujące się wynajmem samochodów lub ubezpieczeniami, czy też czasopisma. Dzięki przystąpieniu do sojuszu oneworld® program lojalnościowy topbonus stał się jeszcze atrakcyjniejszy dla osób często podróżujących.

Posiadacze karty statusowej programu topbonus mają dostęp do saloników lotniskowych sojuszu oneworld® na całym świecie. Dalsze informacje na temat programu lojalnościowego dla osób często podróżujących firmy airberlin są dostępne na stronie airberlin.com/topbonus.