Warszawa – Bydgoszcz. Nowe połączenie Eurolotu

Autor tekstu: , Data publikacji:

Borykający się z problemami port lotniczy w Bydgoszczy może pochwalić się sukcesem. Eurolot właśnie ogłosił, że od 14 kwietnia rozpoczyna regularna obsługę na trasie Warszawa - Bydgoszcz.

Połączenie będzie realizowane należącymi do floty Eurolotu Bombardierami Q400. Rejsy odbywać się będą codziennie. Tzw. poranny wylot (od poniedziałku do soboty) z Bydgoszczy odbywać się będzie o godz. 5.45, lądowanie w stolicy o godz. 6.35. Następnie, od poniedziałku do niedzieli (bez sobót) samolot będzie wylatywał z Warszawy o godz. 17.30, lądowanie w Bydgoszczy o godz. 18.20. Lot powrotny do stolicy zaplanowano o godz. 18.45 oraz przylot do Warszawy o godz. 19.35. Wieczorem, ostatni rejs na tej trasie (od poniedziałku do niedzieli, bez sobót) będzie odbywać się o godz. 22.50 i lądowanie w porcie bydgoskim o godz. 23.40.

Ceny mają rozpoczynać się od 99 złotych za lot w jedną stronę. Pasażerowie Eurolotu, którzy będą korzystać z połączenia na trasie Warszawa-Bydgoszcz, mogą kontynuować podróż z Warszawy rejsami LOT-u w ramach jednego biletu.