Więcej lotów z Polski do USA – przez Berlin

Autor tekstu: , Data publikacji:

Airberlin kontynuuje swoją strategię wzrostu liczby lotów do USA i w zimowym rozkładzie lotów 2013 zwiększa częstotliwość połączeń z Berlina i Düsseldorfu do Nowego Jorku oraz z Düsseldorfu do Miami i Fort Myers.

Już od teraz można rezerwować loty na jedno dodatkowe, cotygodniowe połączenie z Berlina i na kolejne trzy połączenia z Düsseldorfu do Nowego Jorku. Oferta połączeń z Düsseldorfu do Miami oraz Fort Myers zostanie poszerzona o jeden dodatkowy lot tygodniowo.

W ten sposób, od tej zimy airberlin po raz pierwszy oferować będzie codzienne loty z Düsseldorfu do Miami i Nowego Jorku przez cały rok, a latem do Nowego Jorku nawet do dwóch lotów dziennie. Zimowy rozkład lotów rozpoczyna się 1 listopada 2013 r., a kończy 30 kwietnia 2014 r.

– USA to ulubiony cel podróży naszych pasażerów z Niemiec i Europy. Reagujemy na rosnący popyt i po zwiększeniu częstotliwości połączeń w aktualnym letnim rozkładzie lotów rozbudowujemy także nasz zimowy program lotów do USA. Dzięki temu w sezonie zimowym umożliwiamy naszym gościom bardziej elastyczny wybór godzin lotów do Ameryki Północnej – powiedział Paul Gregorowitsch, chief commercial officer w airberlin.

Łącznie airberlin lata przez Berlin do pięciu miejsc docelowych w USA: Chicago, Fort Myers, Los Angeles, Miami i Nowego Jorku. Ze wszystkich lotnisk docelowych airberlin w Ameryce Północnej linia lotnicza oferuje łącznie do 59 dodatkowych miejsc docelowych w ramach połączeń codeshare z partnerem w sojuszu oneworld®, American Airlines. Dzięki czemu pasażerowie airberlin mogą dotrzeć do niemal każdego regionu w USA.