Avis z nowym dyrektorem na Polskę i Czechy

Autor tekstu: , Data publikacji:

Sascha Hümmerich objął funkcję nowego dyrektora generalnego Avis Budget Group – dostawcy usług wynajmu samochodów i rozwiązań z zakresu mobilności – na Polskę i Czechy.

W swojej nowej roli Hümmerich odpowiada za zarządzanie markami Avis i Budget oraz rozwój biznesu w obu krajach w oparciu o realizację strategii mobilności Avis Budget Group.

Sascha Hümmerich jest związany z Avis Budget Group od ponad 15 lat. W tym czasie pełnił szereg funkcji kierowniczych. Zarządzał punktami wynajm

– To dla mnie zaszczyt móc objąć kierownictwo nad działalnością Avis Budget Group w Polsce i w Czechach – powiedział Sascha Hümmerich. – Cieszę się z mojej nowej roli w Avis Budget Group – giganta w dziedzinie wynajmu samochodów, który stale wprowadza innowacje w branży i rozwija swoją działalność na rynku jako wiodący dostawca rozwiązań z zakresu mobilności – dodał.

Sascha Hummerich

Sascha Hummerich

Avis Budget Group to dostawca usług wynajmu aut. Jego marki – Avis i Budget, posiadają łącznie ponad 11 tys. punktów wypożyczalni w około 180 krajach na całym świecie. Należący do Grupy Zipcar to światowy lider carsharingu, z którego oferty korzysta ponad milion użytkowników. Większość wypożyczalni Avis Budget Group znajduje się w Ameryce Północnej, Europie oraz w Australii. Działa również w oparciu o licencje w innych regionach świata. Avis Budget Group zatrudnia łącznie około 30 tys. pracowników.

Dyskusja

Co myślisz o artykule?

Business Traveller

Dołącz do dyskusji