Sound Garden Hotel otwarty

Autor tekstu: , Data publikacji:

Samoobsługowy Hotel Sound Garden w Warszawie został oficjalnie otwarty w środę. To nowa oferta na warszawskim rynku konferencyjnym i incentive.

Sound Garden Hotel przy ulicy Żwirki i Wigury, w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska im. Chopina ma do zaoferowania ponad 200 pokoi oraz dziewięć sal konferencyjnych, mogących pomieścić w sumie ponad 800 osób. W części konferencyjnej – Sound Garden Conference Centre – goście mają do dyspozycji 9 obiektów. Największa sala Symphony może pomieścić około 300 osób w układzie teatralnym.

Sam hotel oferuje 206 pokoi, spośród których większość stanowią niewielkie, ale dobrze zaprojektowane 14-metrowe, z inteligentnym biurkiem, telewizorem LCD wraz z bardzo szybkim, do 300 Mbit/s, dostępem do internetu. W ofercie hotelu są też większe, standardowe dwuosobowe pokoje, z możliwością układu łóżek typu twin oraz cztery apartamenty. Gość może wybrać, na jakim piętrze zostanie zakwaterowany – koncept hotelu zakłada, że każde z pięter ma swój charakter muzyczny. Możemy wybrać między muzyką POP, jazz, rock, dźwiękami przyrody oraz ciszą. Muzyka oraz unikalny wystrój będą nam towarzyszyć na poszczególnych piętrach.

Hotel jest samoobsługowy – sami dokonujemy rezerwacji na stronie internetowej, recepcja to cztery samoobsługowe kioski, w których możemy dokonać samodzielnego check-in, a automat wyda nam kartę do otwierania pokoju. W razie trudności w załatwianiu formalności pomoże nam dyskretna obsługa. Do pobytu możemy dokupić śniadanie (świeże sałatki, kanapki, soki, zimne i ciepłe napoje) typu Grab and Go, które wybieramy sobie samodzielnie ze znajdującej się obok recepcji lodówki.

Hotel Sound Garden mieści się w budynku wybudowanym przez SwedeCenter. Jego operatorem jest grupa Legend Hotels & Spa.

Więcej informacji na stronie www.soundgardenhotel.pl.